#DOITYOURWAY
woman
video

Objev kouzlo barev! Vybarvi se!

Neboj se změny. Jdi do barev a zvýrazni svou osobnost. Vyber si, na jakou máš zrovna náladu. Na den, na pár týdnů nebo ještě déle.

Poruš pravidla, staň se COLORISTOU!

Produkty

COLORISTA SPRAY

Barva na jeden den, na jednu noc

Šest trendy barev ve spreji. Stačí si jen zvolit tvoji oblíbenou barvu, nasprejovat prameny a voilá! Jednoduše kombinovatelné. Vydrží do prvního umytí šamponem.*

*Instrumentální test.

VÍCE INFORMACÍ

COLORISTA
WASHOUT

Barva na pár týdnů

Ráda experimentuješ a měníš často barvu svých vlasů? Washout je pro tebe perfektní. Nabízí širokou nabídku odstínů a vymývá se v průměru mezi 3–15 umytími.** Doporučujeme vlasy před aplikací zesvětlit pro viditelnější výsledky.

** V závislosti na konkrétní řadě. Řada Vivid 10–15 umytí, řada Pastel 3–5 nebo 5–7 umytí.

VÍCE INFORMACÍ

COLORISTA
PAINT

Odvážná změna

Pokud máš odvahu na dlouhotrvající barvu, Paint ti přináší intenzivní pigmenty v gelovém krému pro fascinující barevný výsledek a barevné přechody. Odstíny vytvořené v moderních kovových, růžovo-zlatých a kouřových tónech. Perfektní pro nedbalý vzhled!

VÍCE INFORMACÍ

COLORISTA
SPECIÁLNÍ
PRODUKTY

Speciální produkty pro dosažení vzhledu, po kterém toužíš!

COLORISTA BLEACH pro jemné zesvětlení před barvením Washoutem. Vyber si styl, který ti sedí nejvíce, a s jednou barvou nebo jejich kombinací vytvoř svůj vlastní look! Vyjádři svou osobnost.

VÍCE INFORMACÍ

Tipy a Triky

S COLORISTOU se nikdy nikomu neokoukáš. Kombinace barev nabízejí nekonečno možností. Pro dosažení žádoucího looku pro tebe máme užitečné TIPY a TRIKY.

POZNEJ VÍC