Produkty Infallible od L´Oreal Paris

INFALLIBLE ŘADU
PRO DLOUHOTRVAJÍCÍ LÍČENÍ

DLOUHOTRVAJÍCÍ MAKE-UP
JIŽ NENÍ JEN SNEM

S řadou Infallible od L´Oreal Paris získáte dlouhotrvající make-up, který vydrží po celý den.

INFALLIBLE
PODKLADOVÁ BÁZE

Podkladová báze Infallible od L´Oreal Paris

Podkladová báze od L´Oréal Paris se zmatňujícím efektem. Báze vyplní póry a vyhladí pokožku pro snazší aplikaci make-upu a jeho dlouhodobou výdrž.

Aplikace

Naneste rovnoměrně na pleť na suchou vyčištěnou pokožku. Důkladně rozetřete. Používejte vždy před aplikací samotného make-upu.

INFALLIBLE
24H MAKE-UP

24h make-up Infallible od L´Oreal Paris

Vyzkoušejte dlouhotrvající make-up od L´Oréal Paris, který vydrží celý den. Make-up se velmi snadno se aplikuje, zanechává pleť bez lesku a má vysokou krycí schopnost.

Aplikace

Před použitím make-up dobře potřepejte. Pomocí prstů, štětce, houbičky či jiného aplikátoru rovnoměrně naneste make-up na obličej.

ODSTÍNY
Odstíny

INFALLIBLE
24H PUDR

24h pudr Infallible od L´Oreal Paris

Dlouhotrvající fixační pudr od L´Oréal paris šitý na míru všem typům pleti. Perfektně matuje pleť a zanechává ji bez lesku. Dlouhotrvající pudr sjednocuje pleť a kryje nedokonalosti pleti. Balení obsahuje zrcátko a aplikační houbičku, se kterou budete vždy připravena po celý den.

Aplikace

Pomocí aplikační houbičky naneste pudr rovnoměrně na pleť. Podle potřeby aplikujte kdykoliv během dne.

INFALLIBLE
FIXAČNÍ SPREJ

Fizační sprej Infallible od L´Oreal Paris

Chcete zajistit dlouhodobou výdrž vašeho make-upu? Použijte fixační sprej od L´Oréal Paris. Sprej zajistí dokonalou fixaci vašeho make-upu po celý den. Snad se aplikuje a rychle zasychá.

Aplikace

Líčení Aplikujte po dokončení líčení. Důkladně protřepejte. Držte 30 cm od obličeje a nastříkejte 2-4x v „X“ a „T“ pohybu.